Kalėdinis labdaros aukcionas

Kalėdų laukimas yra puikus laikas geriems darbams. Gruodžio 12 d. mokykloje įvyko tradicinis labdaros vakaras. Šiuo renginiu norėta, kad visi bendruomenės nariai padėtų surinkti lėšų mokyklos aktų salės renovacijai, naujų kėdžių įsigijimui.

Šventinį vakarą pradėjo jungtinis mokytojų ir mokinių choras, šoko mokyklos šokių kolektyvai „Fregolina“ ir „Samba“, dainavo Chorų karų nugalėtojai 1a, 2b, 3a ir 4c klasių mokiniai. Tikrąją Kalėdų dvasią liaudies dainomis ir žaidimais kūrė folkloro ansamblis „Žiogeliai“.

Labdaros aukcione buvo galima įsigyti pačių tėvelių pagamintų darbų. Aukciono dalyvių azartą nuolat skatino renginio vedėja 2b klasės mokinio  Adomo mamytė Inga Šeduikienė. Ačiū jai už gerą nuotaiką. Jos pastangomis ir aukcione dalyvavusių tėvelių geranoriškumo dėka surinkta 1340 Eur. Nuoširdžiai dėkojame visiems už dėmesį, dosnumą ir paaukotas lėšas. Ačiū, kad padedate kurti stebuklus.